skip to Main Content

SKUP MIESZKAŃ WIERZBNO

Jesteśmy firmą, która prowadzi szybki skup nieruchomości, w tym mieszkań na terenie Warszawy oraz najbliższych jej okolic – województwa Mazowieckiego.

Nasza specjalizacja to:

skup mieszkań w Warszawie, skup mieszkań z lokatoramiskup mieszkań zaniedbanychskup nieruchomości z wadami prawnymiskup mieszkań zadłużonych oraz skup udziałów w mieszkaniach

Pomożemy bardzo szybko (nawet w 3-7 dni), sprawnie i uczciwe zamienić niechciane mieszkanie na pieniądze.

Dlaczego wybrać nasz SKUP MIESZKAŃ WIERZBNO?

Profesjonalizm i doświadczenie

Nasi pracownicy od kilkunastu lat działają na rynku skupu nieruchomości. Dlatego możesz mieć pewność, że transakcja będzie przeprowadzona rzetelnie, oczywiście w obecności notariusza.

Szybka wypłata

Jesteśmy stabilną finansowo firmą, która błyskawicznie płaci za nabywane mieszkania. Sprzedaż lokalu może nastąpić już po 3 – 5 dniach od Twojego zgłoszenia i wyceny przez naszego pracownika.

Pomoc dla klienta

Wiemy, że nie każdy dobrze orientuje się w sprawach formalnych. Dlatego wyjaśniamy proces sprzedaży i pomagamy w zebraniu wymaganych dokumentów oraz rezerwujemy termin w kancelarii notarialnej.

Szybki skup mieszkań za gotówkę

to dość nowa usługa na polskim rynku. Jest ona potrzebna, ponieważ coraz więcej kredytobiorców z zaburzeniami płynności finansowej szuka możliwości szybkiego pozbycia się mieszkania. Część klientów stanowią także właściciele mieszkań zmuszeni do długiego zarobkowego wyjazdu za granicę, lub też osoby po rozwodach, gdzie mieszkanie było majątkiem wspólnym podlegającym podziałowi po rozpadzie małżeństwa.

Naszą ofertą (skup mieszkań w Warszawie, skup nieruchomości w Warszawie, skup mieszkań w Mazowieckim) interesują się również osoby, które odziedziczyły lub otrzymały (w ramach darowizny) mieszkanie i chcą je sprzedać, ponieważ potrzebują pieniędzy lub nie mają czasu na zajmowanie się wynajmem.

Warto pamiętać, że oprócz skupu zwykłych mieszkań proponujemy również skup zadłużonych lokali i skup udziałów mieszkaniowych.

Nie odstraszają nas problematyczne sytuacje związane np. z małym udziałem w mieszkaniu albo kłopotliwym współwłaścicielem. Możemy kupić również cały lokal, który jest zaniedbany, posiada lokatorów albo cechuje się wadami prawnymi.

Jeżeli posiadasz mieszkanie które szybko chcesz sprzedać, to zachęcamy do kontaktu z nami!

Szybki skup mieszkań Warszawa

Bezpieczeństwo

Umowa kupna-sprzedaży nieruchomości np. mieszkania zostaje sporządzona i potwierdzona przez notariusza w jego biurze.

Wiarygodność

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w nieruchomościach i może się pochwalić dobrymi opiniami klientów.

Szybkość działania

Działamy bardzo szybko! Termin na obejrzenie mieszkania umawiamy się nawet tego samego dnia a do zakupu może minąć jedynie 7 dni.

Zakup bez zwłoki

Wiemy, że wszystkim Klientom zależy na czasie. Dlatego transakcję możemy sfinalizować w 5 dni od oględzin i wyceny.

Uczciwość

Proponujemy na oględzinach konkretną cenę adekwatną do stanu nieruchomości i wiążącą w przypadku akceptu przez klienta.

Pomoc dla klienta

Pomagamy naszym klientom w zebraniu dokumentów i wyjaśniamy wszystkie formalności które potrzebne są do transakcji.

Jestem zadowolony z usług tej firmy. Uzyskałem za mieszkanie 78% ceny rynkowej w ciągu 5 dni
ale nie musiałem tracić czasu na spotkania z pośrednikami oraz niezdecydowanymi kupcami …

Paweł Krzyżanowski z Warszawy

Ostatnio dodane wpisy

Sprawdź naszego bloga w którym opisujemy zagadnienia związane z nieruchomościami

FAQ

Czyli najczęściej zadawane pytania i podające odpowiedzi w sprawie nieruchomości

Szybki skup mieszkań - co to ?

Skupy nieruchomości to firmy specjalizujące się w odkupywaniu nieruchomości od swoich klientów, którym zależy na szybkiej i wygodnej transakcji.

W porównaniu do zwykłej sprzedaży nieruchomości, cała procedura jest znacznie prostsza, a przy tym bardzo szybka – od momentu oględzin aż do podpisania aktu notarialnego mija tylko kilka dni.

Kto kupi mieszkanie zadłużone?

W skupach nieruchomości można odsprzedać mieszkania zadłużone. Dług nie stanowi wówczas przeszkody w realizacji transakcji, dlatego też nie musimy czekać na kupującego zainteresowanego zakupem – pieniądze można otrzymać w ekspresowym tempie.

W pierwszej kolejności spłacamy dług w spółdzielni, elektrowni, banku, itp a pozostałe środki przekazujemy sprzedającemu nieruchomość – tak stanowi prawo.

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Dla osób, które pragną szybko pozbyć się danej nieruchomości, skup to zdecydowanie najlepsza opcja.

Za mieszkanie w takiej firmie możemy otrzymać kwotę odpowiadającą średnio od 60 do 90 proc. jej wartości – bez przygotowywania ogłoszeń, korzystania z usług biur nieruchomości i czekania na klienta!

Jakie mieszkania skupuje Wasza firma?

Można do nas zgłosić ofertę sprzedaży praktycznie każdego mieszkania z Warszawy i okolic.

Skupujemy również udziały w mieszkaniach oraz mieszkania, które są zaniedbane, zadłużone lub obciążone wadami prawnymi. Obecność lokatora nie wyklucza transakcji.

Jak można wysłać ofertę sprzedaży mieszkania?

Zgłoszenia przyjmujemy przez telefon (+48 530 907 520) albo formularz kontaktowy, który jest widoczny na dole naszej strony.

W odpowiedzi na zgłoszenie, szybko proponujemy oględziny mieszkania. Mogą się one odbyć nawet tego samego dnia. Jeżeli oględziny wypadną pomyślnie, to proponujemy cenę, która jest wiążąca podczas podpisywania umowy w biurze notariusza.

Ile może trwać zakup mieszkania przez Waszą firmę?

Jeżeli wszystkie dokumenty są kompletne, a w mieszkaniu nie ma lokatorów, to transakcja jest możliwa w ciągu 5 dni – 7 dni.

To oznacza, że zakup mieszkania oglądanego przez Nas w poniedziałek, może zakończyć się nawet przed weekendem. Mimo szybkiego tempa, transakcja jest zupełnie bezpieczna i potwierdzona przez notariusza w jego kancelarii.

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem lub meldunkiem?

Większość zainteresowanych zakupem mieszkania osób rezygnuje z niego wtedy, gdy dowiaduje się, że kupują je wraz z lokatorem. To dodatkowy problem, zwłaszcza w sytuacji, gdy nowy właściciel chciałby od razu przeprowadzić się do lokum albo przeznaczyć je na wynajem.

Nasza firma skupuje mieszkania z osobami zameldowanymi lub lokatorami, natomiast cena takiej nieruchomości jest dodatkowo zdyskontowana o potencjalne koszty procesu sądowego, eksmisji lub zapewnienia lokalu zastępczego na okres zgodny z ustawą.

Czy pomagacie w załatwieniu formalności związanych z transakcją?

Oczywiście, oferujemy bezpłatną pomoc dla każdego klienta. Możemy na przykład poradzić, jak szybko skompletować dokumenty potrzebne podczas transakcji.

Odpowiadamy również na inne pytania związane ze sprzedażą mieszkania jak podatki, rozwiązania ułatwiające spłatę kredytu do banku czy spłatę zadłużenia w spółdzielni.

Zadzwoń już teraz +48 530 907 520

lub skorzystaj z poniższego formularza wypełniając dokładnie informację o zbywanej nieruchomości

Skup mieszkań Warszawa – dla kogo oferta?

Niewiele mówi się o takiej usłudze, jak “szybki skup mieszkań za gotówkę”. Właśnie dlatego wyjaśniamy, kogo może ona szczególnie zainteresować.

Mieszkania są słusznie postrzegane jako stabilna lokata kapitału. Niestety w przypadku odejścia od chęci wynajmowania i spłacania w ten sposób rat kredytu hipotecznego np. przy uciążliwych najemcach dość trudno jest sprzedać nieruchomość w kilka dni.

Nawet w warunkach dużego popytu na rynku, sprzedaż lokalu może trwać kilka miesięcy. Ogłoszenia, zdjęcia, odwiedziny dziesiątków potencjalnych nabywców, którzy nawet przekonani do zakupu muszą złożyć dokumenty kredytowe czekając 21 dni na odpowiedź a w przypadku akceptacji wniosku jeszcze około 2-3 miesiące na wypłatę po zakończeniu formalności…

Część posiadaczy mieszkań na sprzedaż ma dość po miesiącu i angażuje w sprzedaż agencję nieruchomości, która tak na prawdę nie różni się procedurami a ma jedynie dobry i zaawansowany marketing za który pod koniec transakcji podliczy sprzedającego i kupującego po około 2,5% czyli łącznie 5% wartości nieruchomości!

Właściciele mieszkań, którzy mają nieco więcej czasu również powinni zainteresować się ofertą szybkiego skupu mieszkań w Warszawie i województwie Mazowieckim.

Dotychczasowe doświadczenie wskazuje, że skupem mieszkań w Warszawie i okolicach interesują się bardzo różni klienci. Wśród nich są na przykład mieszkające za granicą osoby, które niedawno odziedziczyły mieszkanie w Polsce i teraz chcą szybko sprzedać kłopotliwy spadek. Na szybkiej transakcji może również zależeć osobom potrzebującym pieniędzy z powodu pilnych wydatków albo planującym wyjście z kredytu hipotecznego.

Pomagamy także klientom, którzy po prostu nie chcą męczyć się z agentami nieruchomości i niezdecydowanymi kupcami.

Warto dodać, że oferujemy także skup mieszkań mało atrakcyjnych dla typowego nabywcy jak: mieszkania zaniedbane, spalone, po osobach z zaburzeniami psychicznymi, alkoholikach i zdemolowane po rodzinach patologicznych.

Back To Top