skip to Main Content

Szybka wycena

Bardzo szybko wycenimy Twój lokal. Dzięki temu będziesz mógł bez zwłoki podjąć decyzję.

Akceptacja różnych lokali

Prowadzimy skup mieszkań z Warszawy, które trudno jest normalnie sprzedać.

Bezpieczny i szybki zakup

Jeżeli nie będzie żadnych przeszkód, to już po 5 – 7 dniach możemy podpisać umowę u notariusza.

Skup mieszkań w Warszawie – kto z niego korzysta?

Obecnie bardzo wiele osób poszukuje mieszkania na terenie Warszawy. Mimo tego, część posiadaczy lokali woli skorzystać z naszej usługi skupu nieruchomości. Wyjaśniamy, dlaczego tak wygląda sytuacja.

W Warszawie skup nieruchomości także jest popularny

Polska stolica pod względem wielkości rynku mieszkaniowego zdecydowanie dystansuje nawet takie duże miasta, jak np. Kraków oraz Wrocław. Dane Głównego Urzędu Statystycznego z 2018 r. wskazują, że na terenie Warszawy zostało sprzedanych prawie 23 200 lokali mieszkalnych. Mimo dużego popytu na stołeczne mieszkania, wiele osób wyszukuje w Internecie takie frazy jak na przykład:  „skup mieszkań Warszawa”, „skup nieruchomości Warszawa” lub „skup nieruchomości Warszawa i okolice”. Co więcej, najlepsze firmy skupujące nieruchomości (takie jak nasza) nie mogą narzekać na brak zainteresowanych klientów.

Dla niektórych osób skup nieruchomości to jedyna opcja

W związku z powyższym pojawia się pytanie, jak można wytłumaczyć dużą popularność skupu warszawskich nieruchomości. Odpowiedź nie wydaje się trudna. Po prostu na tak dużym rynku mieszkaniowym jak Warszawa zawsze znajdzie się pewna grupa sprzedawców posiadających mieszkanie, które w jakiś sposób jest nieatrakcyjne dla zwykłych nabywców. Kolejna grupa naszych klientów to osoby, które interesuje szybki skup mieszkań za gotówkę. Tacy sprzedawcy z Warszawy i okolic wybierają skup nieruchomości za gotówkę, ponieważ nie chcą czekać aż jeden z wielu potencjalnych nabywców mieszkania wreszcie podejmie decyzję i otrzyma kredyt bankowy. Skup mieszkań za gotówkę to dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na szybkiej transakcji (np. z powodu wyjazdu lub pilnych wydatków).

W stolicy trudno jest sprzedać np. zaniedbane mieszkanie

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, popularność firm skupujących nieruchomości wynika również z faktu, że niektórzy klienci mają na sprzedaż nieatrakcyjne lokale. W tym kontekście warto pamiętać, że osoby szukające mieszkania z Warszawy lub okolic mają do wyboru bardzo wiele konkurencyjnych ofert i dodatkowo stają się coraz bardziej wybredne. Właśnie dlatego niełatwo jest sprzedać warszawskie mieszkanie z problemami. Niektórzy właściciele takich lokali już przekonali się, że nawet wielomiesięczne oczekiwanie na kupca nie gwarantuje sukcesu. Z myślą o posiadaczach mniej atrakcyjnych nieruchomości mieszkaniowych, rozpoczęliśmy świadczenie naszych usług. Chodzi o skup mieszkań z lokatorami, skup mieszkań zaniedbanych, skup nieruchomości z problemami, skup mieszkań zadłużonych oraz skup udziałów w mieszkaniach.

Zachęcamy do kontaktu również osoby, które mają mieszkanie z innym defektem utrudniającym sprzedaż. Jako jedna z nielicznych tego typu firm, akceptujemy również mieszkania posiadające wady prawne. W ramach odpowiedzi na pytanie zadane przez e-mail lub telefon, będziemy starali się dowiedzieć, na czym polega problem z danym mieszkaniem.

Pozostałe usługi

Skup mieszkań Warszawa

Prowadzimy skup mieszkań z Warszawy. Bardzo szybko wycenimy Twój lokal.

Skup mieszkań zadłużonych

Sprzedaż zadłużonego mieszkania to najlepszy sposób na uwolnienie się od długu, który trudno spłacić.

Skup udziałów w mieszkaniach

Sprzedając udział w mieszkaniu, nie będziesz już musiał ponosić za nie odpowiedzialności.

Skup mieszkań z lokatorami

Kupując Twoje mieszkanie, przejmujemy wszystkie ewentualne problemy z najemcą.

Skup mieszkań zaniedbanych

Zaniedbany lokal trudno jest sprzedać. Skup mieszkań zaniedbanych rozwiązuje problem.

Skup mieszkań z wadami prawnymi

Jeżeli nie będzie żadnych przeszkód, to już po 5 – 7 dniach możemy podpisać umowę u notariusza.

Skontaktuj się z nami

Artykuły blogowe
Back To Top