skip to Main Content

Wolność od długów

Sprzedaż zadłużonego mieszkania to najlepszy sposób na uwolnienie się od długu, który trudno spłacić.

Dodatkowe środki

Jeżeli po sprzedaży lokalu i spłaceniu długów zostaną dodatkowe pieniądze, to możesz je dowolnie wydać.

Uniknięcie komornika

Sprzedając zadłużone mieszkanie, możesz uniknąć kłopotów związanych np. z egzekucją komorniczą.

Skup mieszkań zadłużonych – na czym polega?

Wiele osób sądzi, że sprzedaż zadłużonego mieszkania jest bardzo trudna. Rzeczywiście, typowi nabywcy omijają zadłużone lokale szerokim łukiem. Na całe szczęście, niektóre firmy oferują skup zadłużonych mieszkań. Wyjaśniamy na czym polega taka usługa, dzięki której pomogliśmy już wielu osobom.

Mieszkaniowe zadłużenie odstrasza praktycznie każdego

Oferta firm prowadzących skup mieszkań zadłużonych jest bardzo potrzebna, ponieważ długi ciążące na lokalu odstraszają praktycznie wszystkich kupców. Dotyczy to nawet zadłużenia związanego np. z czynszem, które wedle przepisów nie „przechodzi” na kolejnego właściciela lokum. Ze względu na brak wiedzy prawnej i różne obawy, praktycznie wszystkie osoby szukające mieszkania na własne potrzeby, konsekwentnie unikają zadłużonych mieszkań. Taką decyzję ułatwia fakt, że na bardzo dużym warszawskim rynku można znaleźć wiele ciekawych mieszkań bez żadnego zadłużenia.

W związku z powyższym, osoba posiadająca zadłużone mieszkanie, powinna zainteresować się usługami naszej firmy. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu skupu nieruchomości zadłużonych. Warto nadmienić, że oferujemy również skup udziałów w mieszkaniach, które są trudno sprzedawalne na rynku wtórnym.

Skup zadłużonych mieszkań pozwala na zamianę lokum …

Prowadzony przez nas skup zadłużonych nieruchomości mieszkaniowych to bardzo dobra oferta między innymi dla osób, które nie radzą sobie z utrzymaniem obszernego lokalu. Tacy właściciele mieszkań często będący starszymi osobami, dzięki sprzedaży obecnego mieszkania mogą spłacić długi i jednocześnie kupić o wiele mniejsze lokum, które cechuje się niewielkim czynszem. Nadwyżkę finansową pozostałą po sprzedaży mieszkania i spłacie długów można wydatkować również w inny sposób. Wszystko zależy od potrzeb i planów danej osoby. Taki klient otrzyma od nas pieniądze w jak najszybszym terminie. Jeżeli nie pojawią się przeszkody, to transakcja zostanie sfinalizowana już po 5 dniach – 10 dniach. Dla porównania, samodzielna sprzedaż zadłużonego mieszkania może trwać wiele miesięcy.

Skup mieszkań zadłużonych jest znacznie lepszy od licytacji

Warto pamiętać, że skup zadłużonych mieszkań stanowi również bardzo dobry sposób na uniknięcie kłopotów związanych z windykacją długów i egzekucją komorniczą. Jeżeli długi ciążące na mieszkaniu i jego właścicielu są duże, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że lokal zajmie komornik. To najgorszy scenariusz, do którego nie powinniśmy dopuścić. Chodzi nie tylko o bardzo przykrą procedurę eksmisji po sprzedaży mieszkania na licytacji. Warto również pamiętać, że podczas licytacji komorniczych mieszkania często są sprzedawane za niską kwotę. Wystarczy, że jeden z licytantów zaoferuje sumę stanowiącą 3/4 wyceny rzeczoznawcy (pierwsza licytacja) lub 2/3 wyceny rzeczoznawcy (druga licytacja). Co gorsza, wyceny nieruchomości przez rzeczoznawców często bywają zaniżone. Właśnie dlatego najlepiej jest odpowiednio wcześniej skorzystać z możliwości, jakie daje skup mieszkań zadłużonych.

Pozostałe usługi

Skup mieszkań Warszawa

Prowadzimy skup mieszkań z Warszawy. Bardzo szybko wycenimy Twój lokal.

Skup mieszkań zadłużonych

Sprzedaż zadłużonego mieszkania to najlepszy sposób na uwolnienie się od długu, który trudno spłacić.

Skup udziałów w mieszkaniach

Sprzedając udział w mieszkaniu, nie będziesz już musiał ponosić za nie odpowiedzialności.

Skup mieszkań z lokatorami

Kupując Twoje mieszkanie, przejmujemy wszystkie ewentualne problemy z najemcą.

Skup mieszkań zaniedbanych

Zaniedbany lokal trudno jest sprzedać. Skup mieszkań zaniedbanych rozwiązuje problem.

Skup mieszkań z wadami prawnymi

Jeżeli nie będzie żadnych przeszkód, to już po 5 – 7 dniach możemy podpisać umowę u notariusza.

Skontaktuj się z nami

Artykuły blogowe
Back To Top